הצהרת נגישות

בוריבקר בירץ’ בע”מ מפעילת אתר בכתובת: www.bk-br.com(להלן: ”האתר”), רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות. אנו מאמינים כי האינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחד, ורצוננו הוא לספק אתר אינטרנט שנגיש לקהל הרחב ביותר, ללא קשר לנסיבות וליכולת. בכדי לממש זאת, אנו שואפים לדבוק בקפדנות ככל האפשר בהנחיות הנגישות לתוכן ברשת האינטרנט על פי התקן הישראלי ת”י 5568 ברמה AA. 
אתר זה מונגש על פי הנחיות אלו, ובנוסף עושה שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית וללא קורא מסך מגשר- להתאים את ממשק המשתמש של האתר ולעצב אותו לצרכים האישיים שלהם.
חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר וביתר הנכסים הדיגיטליים שלנו, ייתכן ודפים או תכנים מסוימים לא יימצאו מתאימים במלואם לדרישות התקן הנ”ל, אולם כל זאת שלא בכוונת מכוון. אנו עושים מאמצים על מנת לבצע התאמות ובדיקות לעמידה בדרישות התקן והחוק.

במסגרת מאמצים להנגשת האתר הוטמעו באתר רכיבי נגישות הכוללים:
תקינה האתר מותאם לצפייה ונתמך על ידי הדפדפנים השכיחים.
תוכן תוכן האתר נכתב בצורה פשוטה וברורה. התכנים באתר מחולקים למספר רמות תוכן כאשר כל רמת תוכן מחולקת לנושאים שונים.
קישורים הקישורים באתר מונגשים באופן שניתן לזהותם.
תמונות שימוש בטקסט חלופי לתמונות.
עיצוב – באתר הוטמעו עיצובים מותאמים לגולשים עם לקויות ראיה.
מבנה האתר – מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטי מידע הבנויים באמצעות רשימות כדי לאפשר התמצאות פשוטה ומהירה באתר.

לנוחותכם הסבר על דרכי הגלישה באתר באמצעות מקלדת:
לצורך הגדלת התצוגה באתרניתן להגדיל את התצוגה באתר עלידי לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו– “+”. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ על המקשים “Ctrl” ו– “-“. כמו כן יש אפשרות לשנות את גודל הפונטים באתר עלידי לחיצה על כפתורי הגדלת/הקטנת פונט שנמצאים בתפריט הנגישות.

לצורך הפעלת האתר באמצעות מקלדתגולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה על מקש ה– Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד ולחיצה על מקש ה– Enter תפעיל את הקישור המסומן.

הערות, הארות ומשוב

למרות המאמצים הטובים ביותר שלנו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסרים להם פתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. ועדיין, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות שלה ופיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית.
וכל זה בשבילך ולמענך וכמובן, בהתאם לדרישות החוק המשתנות.

אם מצאת תקלה, אם אתה מתקשה להשתמש בהיבט כלשהו באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור, נשמח לשמוע ממך. תוכל לפנות אלינו באמצעות הטלפון 073-3211044 בשעות הפעילות שלנו, באמצעות הדוא”ל הבא office@bk-br.com 

על מנת שהטיפול יעשה בצורה הטובה ביותר, אנא ציין בבקשה פרטים מלאים ככל הניתן:

מה הפעולה שניסית לבצע?

באיזה עמוד גלשת?

באיזה דפדפן גלשת?

מהי מערכת ההפעלה של המכשיר בו אתה משתמש?

אנו נבדוק ונשתדל לטפל בבעיה ונחזור אליך בהקדם עם הפרטים על הטיפול בה.

תאריך עדכון אחרון: 25/07/2023

כלי נגישות